فروشگاه اینترنتی سولار لوکس با در نظر گرفتن سهولت فرآیند خرید برای مشتریان خود روش های متعدد پرداخت را تعریف نموده است شیوه های پرداخت در فروشگاه اینترنتی سولار لوکس به شرح زیر می باشد :

 

پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی پرداخت آنلاین

 

از طریق درگاه الکترونیکی یکی از بهترین و سریع ترین روش های پرداخت وجه کالا می باشد این روش پرداخت در تمامی مراحل خرید فعال بوده و کاربران می توانند پس تایید و نهایی کردن سفارش خود از این روش پرداخت استفاده کنند لازم به توضیح است جهت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین، کارت بانکی شما باید دارای رمز دوم باشد. در غیر این صورت با مراجعه به خود پرداز و یا شعب بانک مربوطه نسبت به فعال کردن رمز دوم کارت خود اقدام فرمائید. درصورتی که پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی صورت پذیرفته باشد ارائه مدارک شناسایی معتبر جهت دریافت سفارش ضروری می باشد .

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

 

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی بانک را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های (ATM) عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به سوالات متداول و یا بخش  تماس با ما, مراجعه نمایید.